মংগল আৰু শনিৰ অশুভ সংযোগে বিপদ আনিব এই ৫ ৰাশিৰ জীৱনত। অশান্তি বাঢ়িব ঘৰত।

জুন মাহত মংগল আৰু শনিয়ে বিশাল হুলস্থুলৰ সৃষ্টি কৰিব। আটাইতকৈ নিষ্ঠুৰ বুলি গণ্য কৰা শনি আৰু মংগল গ্ৰহৰ অশুভ প্ৰভাৱ জুন মাহত আৰু অধিক বৃদ্ধি পাব। মংগল গ্ৰহ মেষ ৰাশিত আহি অধিক শক্তিশালী হৈ উঠিব। ইয়াৰ উপৰিও শনিয়েও নিজৰ মুলত্ৰিকোনা ৰাশি কুম্ভ ৰাশিত ৰেট্ৰ’গ্ৰেডৰ দ্বাৰা নিজৰ উগ্ৰ ৰূপ দেখুৱাব। শনি আৰু মংগল গ্ৰহৰ অশুভ প্ৰভাৱৰ বাবে কৰ্কট আৰু কন্যা ৰাশিকে ধৰি এই ৫টা ৰাশিৰ বিপুল ক্ষতি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাওক কোনবোৰ ৫ ৰাশিৰ মংগল আৰু শনিৰ প্ৰভাৱৰ প্ৰতি সতৰ্ক হোৱাটো প্ৰয়োজন।

কৰ্কট ৰোগঃ

শনি আৰু মংগল গ্ৰহৰ অশুভ প্ৰভাৱৰ বাবে জুন মাহটো কৰ্কট ৰাশিৰ লোকৰ বাবে অতি কষ্টকৰ হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত আপুনি হয়তো বৃহৎ আৰ্থিক লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা বিফল হ’ব আৰু মনত ডাঙৰ হতাশাও থাকিব পাৰে। প্ৰেম জীৱনৰ ক্ষেত্ৰতো জুন মাহটো আপোনাৰ বাবে শুভ নহয়। আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে হোৱা কাজিয়াই এটা ডাঙৰ টাৰ্ণ ল’ব পাৰে। কাৰ্যালয়ত কৰ্মৰত লোকৰ মাজতো বিবাদ বাঢ়িব পাৰে।

কন্যা ৰাশিঃ

কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলে মংগল আৰু শনিৰ অশুভ প্রভাৱৰ বাবে কেৰিয়াৰত বহু বাধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় চলাবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, কিন্তু আকাংক্ষিত সফলতা নাপালে আপুনি হতাশ হ’ব। আৰ্থিক বিষয়ত আপোনাৰ ধন হেৰুৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। আপোনাৰ অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ বাঢ়িব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তিত হ’ব। ইয়াৰ মাজতে আপোনাৰ নিজৰ স্বাস্থ্যও অৱনতি ঘটিব পাৰে। খাদ্যৰ যত্ন লওক আৰু নিজৰ বাবে সময় উলিয়াওক।

তুলা ৰাশিঃ

তুলা ৰাশিৰ লোকে পৰিয়াল আৰু সম্পৰ্কৰ ফ্ৰণ্টত বিফলতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আপোনাৰ বিয়াৰ বিষয়টো হয়তো এতিয়াৰ বাবে পিছুৱাই দিয়া হ’ব। আপুনিও আপোনাৰ কেৰিয়াৰত বৃহৎ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে আৰু আমি যদি আৰ্থিক বিষয়ৰ কথা কওঁ তেন্তে আপুনি হয়তো ধনৰ ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব। আপোনাৰ কিছুমান মৰমৰ আৰু মূল্যৱান বস্তু হঠাতে হেৰাই যাব পাৰে। এই মাহটো আপোনাৰ বাবে স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰতো সমস্যাৰে ভৰি পৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ

মংগল আৰু শনি গ্ৰহই বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকৰ জীৱনত ভয়াৱহ বিৰূপ প্ৰভাৱ পেলোৱা বুলি ধৰা হয় আৰু আপুনি প্ৰতিটো বিষয়তে প্ৰয়োজনতকৈ অধিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। চাকৰি এটা পোৱাত সফলতা লাভ কৰাটো কঠিন হ’ব। আৰ্থিক বিষয়ৰ কথা ক’বলৈ গ’লে এই মাহত আপোনাৰ অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ যথেষ্ট বৃদ্ধি পাব পাৰে আৰু আপোনাৰ অধিক ধন অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যয় হ’ব। এই মাহটো আপোনাৰ ভৰি পৰিব আৰু পৰিয়ালটোক সময় দিব নোৱাৰাৰ বাবে বহুত বিবাদ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশিঃ

মংগল আৰু শনিৰ অশুভ প্ৰভাৱৰ বাবে আপোনাৰ সুখ আৰু সুবিধা কমি যাব পাৰে। অফিচতো বহুত হেঁচাত কাম কৰিব লাগিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ লগত সংঘৰ্ষ হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত লঘু ব্যৱসায়ৰ বাবে ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ৰোগ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা দুৰ্বল হোৱাৰ বাবে বাৰে বাৰে অসুস্থ হৈ পৰিব। আপোনাৰ জীৱনত আৰামৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ অসুস্থতাৰ বাবে বহুত খৰচ হ’ব পাৰে।

অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। AssamPrime24-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment