ৰাতিপুৱা শুই উঠি দেখা এই টা বস্তুৱে ঘৰলৈ আনে বেমাৰ আৰু দৰিদ্ৰতা!বাঢ়ি যাব ঘৰুৱা অশান্তি!

প্ৰতিদিনে এজন ব্যক্তিয়ে জানি বা অজানিতে কিছুমান ভুল কৰে, যিয়ে ব্যক্তিজনৰ জীৱনত প্ৰভাৱ পেলায় আৰু তেওঁ গ্ৰহবোৰৰ নেতিবাচক প্ৰভাৱ বহন কৰিবলগীয়া হয়। লগতে কষ্ট কৰিও এজন ব্যক্তিয়ে সফলতা লাভ নকৰে। ইয়াত আমি এনে কিছুমান কথা ক’ম, ৰাতিপুৱা কোনটোৱে জীৱনত দৰিদ্ৰতা আনে আৰু দেৱী লক্ষ্মীৰ খং উঠে

আইনাখনলৈ চোৱা

ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ লগে লগে যদি কোনো ব্যক্তিয়ে আইনাখনলৈ চায় তেন্তে ইয়াক অতি অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। যদি আপুনি এনে কৰে, তেন্তে যিকোনো কামত আপুনি বাৰে বাৰে বিফলতাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। গতিকে ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ লগে লগে দাপোনলৈ চোৱা উচিত নহয়।

চুৱা পাত্ৰ দেখা

আপুনি নিশ্চয় দেখিছে যে ৰাতি বহুতে চুৱা বাচন অৰ্থাৎ আহাৰ খাই বাচন ধুবলৈ এলাহ কৰে। কিন্তু চুৱা বাচন ৰাতিপুৱালৈ থলে গ্ৰহবোৰৰ অশুভ প্ৰভাৱ মানুহজনৰ ওপৰত পৰে। লগতে তেওঁ জীৱনত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয়। ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ পিছত পোনপটীয়াকৈ চুৱা বাচন দেখাটো অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। গতিকে সাৰ পাই চুৱা বাচন চোৱা উচিত নহয়।

ছাঁ দেখাটো অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয়

জ্যোতিষৰ মতে সাৰ পাই যদি পোনপটীয়াকৈ আপোনাৰ ছাঁ দেখা পায় তেন্তে সেয়াও এক অশুভ । এনে কৰিলে , অহংকাৰ বাঢ়ে আৰু স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটে।

বন্ধ ঘড়ী দেখা

ৰাতিপুৱা সাৰ পাই যদি বন্ধ ঘড়ী দেখা পায়, তেন্তে আজিৰ পৰাই বন্ধ কৰিব লাগে। কাৰণ ৰৈ যোৱা ঘড়ী এটাক অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয় আৰু ঘড়ীৰ সময় যেনেকৈ বেয়া হৈ যায় তেনেকৈ মানুহৰ সময়ো বেয়া আৰু অশুভ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে। কাৰণ বন্ধ ঘন্টাত ৰাহু গ্ৰহই আধিপত্য বিস্তাৰ কৰে। গতিকে ৰাহু গ্ৰহৰো এজন ব্যক্তিৰ ওপৰত অশুভ প্ৰভাৱ পৰে।

ভঙা মূৰ্তিৰ ৰূপ

কিছুমান মানুহে নিজৰ ঘৰত ভগ্ন ভগৱানৰ মূৰ্তি এটা ৰাখে, যিটো ভুল। ভঙা মূৰ্তিয়ে ঘৰত বাস্তুৰ দোষৰ সৃষ্টি কৰে। গতিকে ভঙা মূৰ্তি ঘৰৰ বাহিৰত ৰাখিব লাগে আৰু ৰাতিপুৱা সাৰ পাইও ভঙা মূৰ্তি দেখা নাপাব লাগে। এনে কৰিলে জীৱনত দৰিদ্ৰতাৰ সৃষ্টি হয়।

হিংস্ৰ জীৱ-জন্তু দেখা

জ্যোতিষৰ মতে ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ পিছত কোনো হিংস্ৰ জন্তু বা চৰাই দেখাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে কাৰণ ইয়াৰ ফলত ঘৰত বা কাৰ্যালয়ত বিবাদৰ সৃষ্টি হয়

Disclaimer: এই প্ৰতিবেদন কেৱল ইন্টাৰনেটত উপলব্ধ তথ্যৰ উপৰত ভিত্তি কৰি সাধাৰণ জ্ঞান প্ৰদানৰ বাবেহে দিয়া হৈছে, AssamPrime24 এ এই তথ্যৰ নিশ্চয়তা আৰু সত্যতা প্ৰদান নকৰে আৰু দায়িত্ব গ্ৰহণ নকৰে। লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment