ফিটকিৰিৰ এই উপায়েৰে দূৰ কৰিব সকলো আৰ্থিক মানসিক আৰু শাৰীৰিক সমস্যা।মাত্ৰ গোপনে কৰক এই কাম।

ফিটকিৰি বেছিভাগ ঘৰতে পোৱা যায় কাৰণ ই এন্টিচেপ্টিক হিচাপে কাম কৰে আৰু ইয়াৰ ৰাসায়নিক নাম পটাছিয়াম এলুমিনিয়াম ছালফেট। ফিটকিৰি কেৱল আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবেই উপকাৰী নহয়, ফিটকিৰি ব্যৱহাৰ কৰিলে কেৰিয়াৰ, পৰিয়াল, ধন, ৰোগকে ধৰি বহু সমস্যা দূৰ কৰিব পাৰি। ফিটকিৰিতো বহুতো ঔষধি গুণ পোৱা যায়, পানী পৰিষ্কাৰ কৰাৰ পৰা আৰম্ভ কৰি তেজ বন্ধ কৰালৈকে কামত ব্যৱহাৰ কৰা হয়। লগতে শ্বেভ কৰাৰ পিছত বহু ভাৰতীয়ই ফিটকিৰি ব্যৱহাৰ কৰে। কিন্তু তন্ত্ৰ শাস্ত্ৰৰ মতে ফিটকিৰিৰ কিছুমান কৌশলেৰে ভাগ্য সলনি কৰিব পাৰি। ফিটকিৰিৰ নেতিবাচক শক্তি দূৰ কৰাৰ শক্তি আছে আৰু ইতিবাচক শক্তি চাৰিওফালে বজাই ৰাখে, যাতে আপুনি আপোনাৰ জীৱনত যি বিচাৰে সেয়া পাব পাৰে। এই ট্ৰিক্সৰ বিষয়ে জানো আহক…

ফিটকিৰিৰ প্ৰথম প্ৰতিকাৰ

যদি দোকান, ব্যৱসায়িক স্থান বা যিকোনো প্ৰতিষ্ঠানত কিবা সমস্যা হয় বা ব্যৱসায়ত ভাল বৃদ্ধি নহয়, তেন্তে ক’লা কাপোৰত ফিটকিৰি বান্ধি তাৰ পিছত মূল গেটত ওলোমাই থ’ব। এনে কৰিলে লাহে লাহে কৰ্মস্থলীত সকলো সমস্যাৰ অন্ত পৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিব আৰু আশীৰ্বাদো আহিব।

ফিটকিৰিৰ দ্বিতীয় প্ৰতিকাৰ

যদি ঋণৰ সমস্যাটো আমনিদায়ক আৰু মুদ্ৰাস্ফীতিৰ বাবে আয় কম যেন লাগে, তেন্তে নিশ্চিতভাৱে তন্ত্ৰ শাস্ত্ৰৰ এই কৌশলটো কৰক। ইয়াৰ বাবে এৰা পাতত অকণমান ফিটকিৰি আৰু সেন্দুৰ বান্ধি তাৰ পিছত সন্ধিয়া আঁহত গছৰ তলত ডাঙৰ শিল এটাৰে হেঁচা মাৰি ধৰিব। মনত ৰাখিব এই কামটো কৰি থাকোঁতে আপোনাক কোনেও দেখা নাপাব। এই প্ৰতিকাৰ তিনিটা বুধবাৰ অবিৰতভাৱে কৰিব লাগিব। এনে কৰিলে ক্ৰমান্বয়ে ধন সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব আৰু পাৰিবাৰিক সমস্যাও নাইকিয়া হৈ যাব।

ফিটকিৰিৰ তৃতীয় প্ৰতিকাৰ

যদি কোনো সমস্যা স্থায়ী হৈ থাকে বা কৰা কাম আবদ্ধ হৈ পৰে, তেন্তে প্ৰতিদিনে গা ধোৱা পানীত অলপ ফিটকিৰি মিহলাই লওক। এনে কৰিলে নেতিবাচক শক্তি নোহোৱা হৈ যাব আৰু আপোনাৰ স্বাস্থ্যও ভাল হ’ব। ইয়াৰ লগতে আপোনাৰ সমস্যাবোৰো নাইকিয়া হৈ যাব আৰু আপুনিও আৰ্থিকভাৱে সমৃদ্ধিশালী হ’ব।

ফিটকিৰিৰ চতুৰ্থ প্ৰতিকাৰ

ব্যৱসায়ত সমৃদ্ধি আৰু সাক্ষাৎকাৰত সফলতাৰ বাবে নৱমী তিথিত মা দুৰ্গাক পাঁচটা ফিটকিৰি, এপাত বেল্ট (কঁকালত বন্ধা) আৰু ছটা নীলা ফুল আগবঢ়াওক। তাৰ পিছত দশমীৰ তাৰিখত নীলা ফুলবোৰ বৈ যোৱা পানীত বৈ বেল্টটো ছোৱালী এজনীক দিব কিন্তু ফিটকিৰ টুকুৰাবোৰ সাৱধানে ৰাখক। যদি আপুনি সাক্ষাৎকাৰ বা কোনো ব্যৱসায়িক কাম কৰিবলৈ গৈ আছে, তেন্তে ফিটকিৰিৰ টুকুৰাবোৰ লগত ৰাখক। আপুনি নিশ্চয় সফলতা লাভ কৰিব আৰু ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনাও থাকিব।

ফিটকিৰিৰ পঞ্চম প্ৰতিকাৰ

ফিটকিৰিৰ এই সহজ প্ৰতিকাৰে আপোনাক টকা পাবলৈ বহুত সহায় কৰিব পাৰে। টকা পাবলৈ ৰাতি শুই উঠাৰ আগতে এলুমেৰে দাঁত ব্ৰাছ কৰিব লাগে। একে সময়তে মপ পানীত কিছু নিমখ আৰু ফিটকিৰি মিহলাই মাজে মাজে পৰিষ্কাৰ কৰি লওক। এনে কৰিলে ঘৰৰ ঋণাত্মক শক্তি শেষ হৈ যায় আৰু ধনাত্মক শক্তিৰ যোগাযোগ ৰৈ যায়। ইয়াৰ লগতে পৰিয়ালৰ সদস্যৰ মাজত পাৰস্পৰিক প্ৰেম ৰৈ যায়।

ফিটকিৰি ষষ্ঠ প্ৰতিকাৰ

ফিটকিৰি টুকুৰা এটা বাটিত ৰাখি বাথৰুমত ৰাখক আৰু প্ৰতিমাহে সাৱধানে সলনি কৰি থাকিব। এনে কৰিলে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আগবাঢ়ি যাব আৰু স্বাস্থ্য লাভ কৰিব। ইয়াৰ লগতে ফিটকিৰিয়ে নিজৰ ভিতৰত ঋণাত্মক শক্তি শোষণ কৰে, এনে কৰিলে ধনৰ যোগফল বৃদ্ধিৰ সৃষ্টি হয় আৰু আবদ্ধ ধন পোৱা যায়।

ফিটকিৰিৰ সপ্তম প্ৰতিকাৰ

যদি ঘৰৰ কোনোবাই চকুৰ বিসংগতিত ভুগি আছে, তেন্তে ফিটকিৰিৰ এই প্ৰতিকাৰে আপোনাক সহায় কৰিব পাৰে। সেইবাবেই আপুনি ভুক্তভোগীক শুৱাই দি মূৰৰ পৰা ভৰিলৈকে সাতবাৰকৈ ফিটকিৰিৰ টুকুৰাৰে অনা নিয়া কৰিব । মনত ৰাখিব যে ফিটকিৰি ভৰিৰ ফালে আনিলে নিশ্চিতভাৱে ফিটকিৰিটো তলুৱাত স্পৰ্শ কৰিব লাগে, তাৰ পিছত ফিটকিৰিটো জুইত ভৰাই থ’ব লাগে। এনে কৰিলে দুচকুৰ দোষ নাইকিয়া হয় যদিও চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

ফিটকিৰিৰ অষ্টম প্ৰতিকাৰ

যদি কোনো কাৰণত পৰিয়ালৰ সদস্যৰ মাজত কাজিয়া হয়, তেন্তে ফিটকিৰিৰ এই সহজ প্ৰতিকাৰ আপোনাৰ বাবে উপযোগী হ’ব পাৰে। সেইবাবেই আপুনি বিচনাৰ তলত ক’লা কাপোৰ এখনত আলম বান্ধি ৰাখে। এনে কৰিলে পৰিয়ালটোত এক সুখদায়ক পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব আৰু সকলো সদস্যই ইজনে সিজনক সন্মান কৰিব।

অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। AssamPrime24-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment