আঁহত পাতৰ এই উপায়েৰে অতি কম সময়ত সলনি কৰিব ভাগ্য।দূৰ হব সকলো সমস্যা।

জ্যোতিষত লাল কিতাবক অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ স্থান দিয়া হৈছে। জীৱনলৈ অহা সমস্যা আৰু বিপদৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ লাল কিতাবত বহু ব্যৱস্থাৰ কথা উল্লেখ কৰা হৈছে। কোৱা হয় যে যদি কোনো ব্যক্তিৰ লাল কিতাবৰ বিষয়ে ভাল জ্ঞান থাকে, তেন্তে সেই ব্যক্তিজনে তেওঁৰ জন্ম তালিকা চাই যিকোনো ব্যক্তিৰ বিষয়ে অন্ততঃ ক’ব পাৰে। লগতে তেওঁৰ সকলো ভাই-ভনী, খুড়া, মাতৃৰ ফালৰ পৰা ককা-আইতা, সন্তান ইত্যাদি সকলোকে জানিব পাৰি।এই সকলোবোৰৰ ভৱিষ্যত সহজে জানিব পাৰি। কও যে এইটো এটা ঐশ্বৰিক পদ্ধতি, যাৰ জ্ঞান প্ৰতিজন ব্যক্তিয়ে নাজানে।

জ্যোতিষীসকলৰ মতে লাল কিতাবত এনে বহু সহজ ব্যৱস্থাৰ কথা উল্লেখ কৰা হৈছে, যিয়ে আপোনাৰ সকলো সমস্যা সমাধান কৰিব পাৰে। এই সকলোবোৰ ব্যৱস্থা অতি সহজ, আৰু এইবোৰ কৰিবলৈ বেছি খৰচ নহয়। কেৱল এয়াই নহয়, এই প্ৰতিকাৰবোৰ অতি অলৌকিক আৰু এইবোৰ কৰিলে ইয়াৰ প্ৰভাৱ তৎক্ষণাত দেখা যায়। লাল কিতাবৰ এই প্ৰতিকাৰৰ বিষয়ে জানি লওক।

লাল কিতাবৰ ব্যৱস্থাৰ দ্বাৰা সমস্যা দূৰ হ’ব

আঁহত গছৰ এই প্ৰতিকাৰে আপোনাৰ ভাগ্য উজ্জ্বল কৰি তুলিব

জ্যোতিষৰ মতে যদি কোনো গ্ৰহই কোনো ব্যক্তিৰ ৰাশিফলত অশুভ ফলাফল দি আছে আৰু ইয়াৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়াৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ আঁহত গছৰ এই প্ৰতিকাৰ অতি অলৌকিক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। গ্ৰহ প্ৰভাৱৰ শুভ ফলৰ বাবে যিকোনো ৰাজহুৱা স্থান যেনে মন্দিৰ, উদ্যান ইত্যাদিত এজোপা আঁহত বা বন্যান গছ ৰোপণ কৰক। ইয়াৰ লগতে এই গছজোপাত নিয়মিতভাৱে পানীৰে জলসিঞ্চন কৰিব লাগে। এই এটা প্ৰতিকাৰেহে মানুহৰ সকলো দুখ-কষ্ট দূৰ কৰে। গছডাল ডাঙৰ হোৱাৰ লগে লগে তাত ফল-মূল আহিবলৈ আৰম্ভ কৰে। ব্যক্তিজনৰ ভাগ্যও জিলিকিবলৈ আৰম্ভ কৰে।

এই মানুহবোৰক খুৱাওক

হিন্দু ধৰ্মত খাদ্য দানৰ বিশেষ তাৎপৰ্য আছে। ভোকাতুৰ আৰু আৰ্তজনক খুৱাই দিলে শুভ ফল পোৱা যায় বুলি কোৱা হয়। কিন্তু কুষ্ঠ ৰোগী, অনাথ শিশু, বা ৰাজপথত ঘূৰি ফুৰা ভিক্ষাৰীক যদি শনিবাৰ বা দেওবাৰে খাদ্য খুৱাই দিয়া হয়, তেন্তে ব্যক্তিজনে শুভ ফল পায়। যদি খাদ্য পাব নোৱাৰে তেন্তে যিকোনো খাদ্য-পানীয়, বিস্কুট, ফলমূল আদি দিব পাৰে। কোৱা হয় যে এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে শনি, ৰাহু, কেতু আদি গ্ৰহৰ প্ৰভাৱ সম্পূৰ্ণৰূপে শেষ হৈ যাব।

ভগৱান শিৱৰ অভিষেক

বহু সময়ত এনে সমস্যা মানুহৰ জীৱনত আহে যিবোৰ সমাধান কৰাটো কঠিন। এনে পৰিস্থিতিত যদি আপুনিও আপোনাৰ জীৱনত বহু সমস্যাৰ সন্মুখীন হৈছে তেন্তে ভগৱান আশুতোষৰ আশ্ৰয়লৈ যাওক। নিয়মিতভাৱে শিৱলিঙৰ ওপৰত চুটি মহামৃত্যুঞ্জয় মন্ত্ৰ জপ কৰি পানীৰে অভিষেক কৰক। এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে এজন ব্যক্তিৰ সকলো ইচ্ছা পূৰণ হয়।

অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। AssamPrime24-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment