ক্লিক কৰি চাওক ফটো।ৰৱি কিশানৰ জীয়ৰী সৌন্দৰ্যৰ আগত পাত্তা নাপাই বলিউদৰ হিৰ ইনে।

ভাৰতৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত অভিনেতা, যি সমগ্ৰ ভাৰততে অতি বিখ্যাত, যিজনক সমগ্ৰ দেশতে বহুত ভাল লাগে। তেওঁ বহু ছবিত কাম কৰিছে। যাৰ নাম ৰবি কিষাণ। তেওঁ প্ৰতিটো ভাষাৰ ছবিত কাম কৰিছে, তেওঁৰ মূল ছবি ভাৰতীয় আৰু ভোজপুৰী ভাষাৰ। কওঁ যে আজিকালি ৰবি কিষানেও ৰাজনীতিত ভৰি দিছে।

তেওঁ ভোজপুৰীৰ এনে এজন অভিনেতা যিয়ে বহু হিন্দী ৱেব ছিৰিজতো কাম কৰিছে। ছবিখনত তেওঁৰ অভিনয় দৰ্শকে বৰ ভাল পায় আৰু ছবিত তেওঁক দেখি মানুহেও বৰ ভাল পায়। গতিকে আজি এই লেখাটোৰ জৰিয়তে ৰবি কিষাণৰ কন্যাৰ সৌন্দৰ্য্যৰ বিষয়ে আপোনালোকৰ আগত বৰ্ণনা কৰিবলৈ ওলাইছো।

ৰবি কিষানৰ ধুনীয়া কন্যা

আপোনালোকক কওঁ যে ৰবি কিষণৰ ১ গৰাকী কন্যা আছে যি সৌন্দৰ্য্যৰ ক্ষেত্ৰত বলীউডৰ ষ্টাৰ কিডৰ তুলনাত অতি ধুনীয়া। তেওঁলোকৰ বিষয়ে অতি কম সংখ্যক লোকেহে জানে। আপোনালোকক কওঁ যে যিয়ে তেওঁৰ ছোৱালীজনীক দেখিছে তেওঁ তাইৰ বাবে মুগ্ধ হৈ পৰিছে।

ৰবি কিষানৰ ধুনীয়া ছোৱালীজনীক দেখি সকলোৱে কয় যে ৰবি কিষানৰ ছোৱালীয়ে বলিউড – হলিউডৰ ষ্টাৰ ল’ৰা-ছোৱালীৰ লগত তক্কৰ দিব।

ৰবি কিষানৰ কন্যাৰ বলীউডত প্ৰৱেশ

১৯৯২ চনত ৰবি কিষানে চলচ্চিত্ৰ জীৱন আৰম্ভ কৰিছিল। প্ৰথমখন ছবিত তেওঁ ডাঙৰ কাম কৰিছিল।
প্ৰথমখন ছবিৰ পৰাই তেওঁ যথেষ্ট জনপ্ৰিয়তা লাভ কৰিছিল। জনপ্ৰিয়তা লাভ কৰাৰ পিছত ২০০৬ চনত বিগ বছৰ শ্ব’তো তেওঁক দেখা গৈছিল। ৰবি কিষানে তেওঁৰ অভিনয়েৰে সমগ্ৰ ভাৰতক মুগ্ধ হ’বলৈ বাধ্য কৰাইছে।

কিন্তু কওঁ যে আজিকালি ৰবি কিষাণক বহুত শিৰোনামত দেখা যায়। যাৰ কাৰণে তেওঁৰ ধুনীয়া কন্যাই আপোনাক ক’ব লাগে যে ছুপাৰষ্টাৰ ৰবি কিষানৰ কন্যা, যাৰ নাম ৰিভা, তেওঁও পিতৃৰ দৰে বলীউডত সক্ৰিয়। ২০২০ চনত তেওঁ চলচ্চিত্ৰ জীৱন আৰম্ভ কৰিছিল।

যদিও তাৰ পিছত মই কোনো ছবিত অভিনয় কৰা নাছিলো।কিন্তু তেওঁ অনুৰাগীৰ বাবে নতুন নতুন পোষ্ট ছচিয়েল মিডিয়াত পোষ্ট কৰি থাকোঁ। যিটো তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে অতিশয় ভাল পায়।

ৰবি কিষাণৰ কন্যা ৰিভা কিষাণ

অভিনয়ৰ বাবে সমগ্ৰ ভাৰতবৰ্ষতে ৰবি কিষাণ খুবেই বিখ্যাত, সমগ্ৰ ভাৰততে তেওঁক বহুত ভাল পোৱা, কিন্তু আজিকালি তেওঁক বহুত চৰ্চাত দেখা যায়। যিটো তেওঁৰ কন্যা ৰিভা কিষাণে চলাই আছে।ৰিভা কিষানৰ সৌন্দৰ্য্যৰ বিষয়ে সমগ্ৰ বলীউডতে চৰ্চা হৈছে। আৰু সৌন্দৰ্য্যৰ ক্ষেত্ৰত বলীউডৰ তাৰকাৰ লৰা ছোৱালীৰ লগত কঠোৰ প্ৰতিযোগিতা দিয়ে।

Leave a Comment