মিথুন ৰাশিত সূৰ্য্যৰ প্ৰৱেশৰ ফলত ১৫ জুনৰ পৰা কিছু বিপদৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে এই ৬ ৰাশিৰ লোকে। জানিবলৈ ফটো খনত ক্লিক কৰক।

১৫ জুনত সূৰ্য্যই বুধৰ ৰাশি মিথুনত প্ৰৱেশ কৰিব। সূৰ্য্যৰ এই পৰিবৰ্তনে কিছুমান ৰাশিৰ কেৰিয়াৰ বৃদ্ধি কৰিব, আনহাতে কিছুমান ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে এই ট্ৰেনজিটৰ বাবে ধন আৰু কেৰিয়াৰৰ বিপুল ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে, আনহাতে বছৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিটৰ অশুভ প্ৰভাৱৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পৰা ৬টা ৰাশিৰ কোন কোনবোৰ জানো আহক।

বৃষ ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ

মিথুন ৰাশিত সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিট বহু ক্ষেত্ৰত বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে প্ৰতিকূল হ’ব পাৰে। আপোনাৰ জীৱনত সমস্যা বাঢ়িব পাৰে আৰু কেৰিয়াৰত নতুন সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। হঠাতে আপোনাৰ কথাত তিক্ততা বাঢ়িব পাৰে আৰু ইয়াৰ বাবে মানুহৰ লগত আপোনাৰ সম্পৰ্ক প্ৰভাৱিত হ’ব। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কতো ইয়াৰ নেতিবাচক প্ৰভাৱ পৰিব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব। আপোনাৰ ধন পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ অসুস্থতাৰ বাবে খৰচ কৰিব পাৰে। সম্পত্তি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। গতিকে এই সময়ত এনে কোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ নকৰিব।

মিথুন ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ

মিথুন ৰাশিলৈ আহি অহা ১ মাহৰ বাবে সূৰ্য্যই আপোনাৰ ৰাশিত যোগাযোগ কৰিব। ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ মাজত উৎসাহ আৰু উৎসাহ বৃদ্ধি পাব, কিন্তু অত্যধিক উৎসাহ আৰু খঙৰ বাবেও সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব। আপোনাৰ কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম নষ্ট হ’ব পাৰে। হঠাতে আপোনাৰ ভিতৰত আক্ৰমণাত্মকতা বাঢ়িবলৈ আৰম্ভ কৰিব আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কও প্ৰভাৱিত হ’ব পাৰে। কিছুমান পুৰণি কথাক লৈ পত্নীৰ লগত তৰ্ক হ’ব পাৰে। আপোনাৰ কথা কোৱা আচৰণে আপোনাৰ আপোন কেইজনমানক আপোনাৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিব। যিকোনো পুৰণি ৰোগ এই সময়ত পুনৰ উত্থান হ’ব পাৰে। সহকৰ্মীসকলৰ পৰা ইমান সমৰ্থন লাভ কৰিব নোৱাৰিব আৰু কৰ্মক্ষেত্ৰত উত্তেজনাৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি হ’ব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰি যিকোনো বিষয়ত ধৈৰ্য্যৰে কাম কৰক।

তুলা ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ

যেতিয়া সূৰ্য্য মিথুন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে তেতিয়া তুলা ৰাশিৰ লোকৰ পৰিয়ালত হঠাৎ সমস্যা বাঢ়িব পাৰে আৰু আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ ওপৰত বহু বিৰূপ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে আৰু ভ্ৰমণৰ ক্ষেত্ৰত কিছু ক্ষতি বহন কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত অধিক কষ্ট কৰিব লাগিব আৰু সেই অনুপাতত সফলতা নাপাব। ভ্ৰমণৰ সময়ত আপোনাৰ সামগ্ৰীৰ সুৰক্ষাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখিব। জববাৰ বদলিৰ অৰ্ডাৰ থাকিব পাৰে আৰু তাৰ ফলত আপোনাৰ সমস্যা আৰু বৃদ্ধি পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ ভাই-ভনীৰ লগত সম্পৰ্কতো বহুত উত্থান-পতন হ’ব পাৰে। যিকোনো বিষয়ত সফলতা লাভ কৰিবলৈ এই সময়ত আপুনি অধিক সংগ্ৰাম কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ

মিথুন ৰাশিত সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিট বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকৰ বাবে অনুকূল বুলি গণ্য কৰা নহয়। বহু ধৰণৰ সমস্যা হঠাতে আপোনাৰ জীৱনত বৃদ্ধি পাব পাৰে। কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ আদালতৰ আদালতত ধৰা পৰিব লাগিব পাৰে। আপুনিও হয়তো কোনো ধৰণৰ চৰকাৰী জাননীৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ এই সময়ত কেৱল নিজৰ কামত মনোনিৱেশ কৰক আৰু কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ আনৰ মাজত কথা নাপাতিব। কাৰোবাৰ লগত কাজিয়া বা বিবাদৰ বাবে উত্তেজনা বাঢ়িব পাৰে আৰু কামত অসুবিধা পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধিৰ কোনো ভুল উপায় বাছি নিদিব। অন্যথা আপোনাৰ সমস্যা বহুত বাঢ়িব পাৰে আৰু কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ অসুবিধাৰ মাজত আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালত নেতিবাচক পৰিৱেশৰ সৃষ্টি হ’ব আৰু কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ

মিথুন ৰাশিত সূৰ্য্যৰ সংক্ৰমণৰ বাবে ধনু ৰাশিৰ লোকসকলে পৰিয়ালত উত্তেজনাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে আৰু অহংকাৰৰ বাবে পত্নীৰ সৈতে সংঘাত বাঢ়িব পাৰে। ট্ৰেনজিটৰ প্ৰভাৱৰ বাবে আপোনাৰ জীৱনত সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। কিবা কাৰণত ব্যৱসায়ত আপুনি লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। এই সময়ত আপুনি যিকোনো ভুল সিদ্ধান্তৰ বাবে বিপদত পৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সময়ত আপোনাৰ সামগ্ৰীৰ সুৰক্ষাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখিব লাগে।

মীন ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ

মিথুন ৰাশিত সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিটৰ সময়ত মীন ৰাশিৰ লোকে জীৱনত বহুত মানসিক চাপ পাব পাৰে। বহু ধৰণৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সম্পত্তি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ কোনো বিচাৰধীন গোচৰ আছে তেন্তে সেইটো নিষ্পত্তি কৰিব পাৰিব। কিছুমান বিপদ আৰু উত্তেজনা আপোনাৰ জীৱনত বাঢ়িব পাৰে। এই সময়ত আপুনি স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় কোনো গুৰুতৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। মানসিক চাপৰ বাবে আপোনাৰ অনিদ্ৰা বাঢ়িব।

অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। AssamPrime24-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment