মে’ মাহত অতি সাৱধানে থাকিব লাগিব এই ৫ ৰাশিৰ লোকে। আহিব পাৰে বেয়া সময়।

May Month Horoscope 2023ঃ ভৱিষ্যতৰ কথা কোনে জানিব নিবিচাৰে। আমি সকলোৱে ভৱিষ্যত জানিব বিচাৰো যাতে আমাৰ সময়ত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণীৰ পৰা আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু চাকৰিৰ উত্থান-পতনৰ তথ্য লাভ কৰিব পাৰে।

কেৱল জ্যোতিষই সকলো ৰাশিৰ বিষয়ে ভৱিষ্যতৰ সঠিক তথ্য কোৱাত সহায় কৰিব পাৰে। যদি আপুনিও আপোনাৰ ৰাশিৰ বিষয়ে জানিব বিচাৰে, আপোনাৰ বাবে মে’ মাহটো কেনেকুৱা হ’ব আৰু ইয়াত কি পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, তেন্তে নিশ্চিতভাৱে ইয়াত জ্যোতিষী তথা বাস্তু বিশেষজ্ঞ ডাঃ আৰতি দহিয়াৰ পৰা আপোনাৰ ৰাশিফলটো বিতংভাৱে জানি লওক।

মেষ ৰাশিঃ মে’ মাহে আপোনাৰ বাবে কঢ়িয়াই আনে কিছু নতুন ব্যৱসায়িক সুযোগ। নিয়োজিত লোকৰ বাবে সময় অনুকূল আৰু তেওঁলোকৰ পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনাও থাকে। আপোনাৰ আয় আৰু সঞ্চয় দুয়োটা বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।পৰিয়ালৰ সৈতে অধিক সময় কটাব আৰু ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। প্ৰেমৰ কথা ক’লে সময় অনুকূল নহয়। সংগীৰ লগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত কথা পাতি থকাটো প্ৰয়োজনীয়, যাতে সুসম্পৰ্ক বজাই ৰাখিব পৰা যায়।

বৃষ ৰাশিঃ এই মাহে আপোনাৰ বাবে কথাবোৰ উন্নত কৰাত সহায় কৰিব, কিন্তু আপুনি আগৰ তুলনাত অধিক কষ্ট কৰিব লাগিব। আপুনিও আৰ্থিক অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। টকাৰ ক্ষেত্ৰত সংকটৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।এই মাহত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ইয়াতকৈ ভাল একো নহোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিসকলে বিয়াৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেওঁলোকেও এই মাহত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা উচিত নহয়। পৰিয়ালৰ সৈতেও টেঙা সম্পৰ্ক থাকিব পাৰে। কোনো ডাঙৰ কাজিয়াৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক।

মিথুন ৰাশিঃ মিথুন ৰাশিৰ লোকসকল কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত ভাল হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। আপোনাৰ খৰচতো সমস্যা হব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ যত্ন লওক আৰু স্বাস্থ্যসন্মত খাদ্যাভ্যাস বজাই ৰাখক, নহ’লে সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।যিসকলে বিয়া হোৱা নাই তেওঁলোকৰ বিয়া হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰতো সফলতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালৰ পূৰ্ণ সহযোগিতা থাকিব আৰু পাৰস্পৰিক সম্পৰ্ক মধুৰ হৈ পৰিব। এই মাহত আপোনাৰ বাবে পৰিস্থিতি অনুকূল।

অধিক পঢ়কঃ সন্ধিয়া ঘৰৰ মুখ্য দুৱাৰত বন্তি জ্বলালে পোৱা যায় মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ। জানক ইয়াৰ সঠিক নিয়ম।

কৰ্কট ৰাশিঃ কেৰিয়াৰ আৰু চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে, কিন্তু কোনো ডাঙৰ ক্ষতিৰ সম্ভাৱনা নাই। ঘৰৰ এজন বৃদ্ধৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে, গতিকে বৃদ্ধসকলৰ বিশেষ যত্ন লোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে। কৰ্কট ৰাশিৰ লোকে এই মাহত অধিক ধন খৰচ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনিও আৰ্থিক ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে আৰু পৰিয়ালত বিবাদৰ সম্ভাৱনাও আছে। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ মাজত সমন্বয়ৰ অভাৱ হ’ব পাৰে যিয়ে আপোনাক বিপদত পেলাব পাৰে।

সিংহ ৰাশিঃ কেৰিয়াৰ সিংহ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে বহুত ভাল হব, এই সময়ছোৱাত আপুনিও চাকৰিটোত লাভৱান হব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব আৰু প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক ভাল হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ বিয়াৰ সম্ভাৱনা আছে।সিংহ ৰাশিৰ লোকে এই মাহত ভাল ফলাফল পাব, কাৰণ গ্ৰহৰ অৱস্থান আপোনাৰ বাবে অনুকূল হ’ব। যিসকলে বিবাহৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেওঁলোক সফল হ’ব আৰু যিসকলে বিবাহিত জীৱনত আছে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতেও ভাল সম্পৰ্ক বজাই ৰখাৰ সম্ভাৱনা আছে।

কন্যা ৰাশিঃ কন্যা ৰাশিৰ লোকে চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব আৰু চাকৰিটোত পদোন্নতি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালত কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে, কিন্তু অতি সোনকালে আপুনি বিপদৰ পৰা ওলাই আহিব পাৰে।আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক বন্ধুত্বপূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু সৰু সৰু কাজিয়াও হ’ব পাৰে। লগতে সা-সম্পত্তিৰ সন্দৰ্ভত পৰিয়ালত কিছু বিবাদ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আলোচনাৰ জৰিয়তে পাৰিবাৰিক সকলো বিবাদ সমাধান কৰিব পাৰিব।

অধিক পঢ়কঃ কি কাৰণত বেল পাত সৃষ্টি কৰিছিল মা পাৰ্বতীয়ে ? জানক এই ৰহস্য !

তুলা ৰাশিঃ আপোনাৰ কেৰিয়াৰত কিছু সমস্যা থাকিব পাৰে। যিকোনো সৰু কথাই আপোনাৰ চিনিয়ৰৰ সৈতে সম্পৰ্ক নষ্ট কৰিব পাৰে। আপোনাৰ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হোৱাত পলম হ’ব পাৰে। টকাৰ ক্ষেত্ৰত উত্থান-পতন হ’ব পাৰে আৰু খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰতো উত্থান-পতন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হ’ব, ক’ৰবাত ওলাই যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ আপোনাৰ কেৰিয়াৰত মিশ্ৰিত ফলাফল পাব আৰু আৰ্থিক লোকচানও হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হৈ থাকিব আৰু আপুনি নিজৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত অলপ সাৱধান হওক, প্ৰেমত ঠগ খাব পাৰে। ঘৰত ভাল আৰু শুভ পৰিবেশৰ অভাৱৰ বাবে পৰিয়ালত স্বাভাৱিক পৰিবেশ থাকিব। আপুনি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব, কিন্তু যিকোনো সৰু কথাত কাজিয়া কৰাটো এৰাই চলিব লাগে।

ধনু ৰাশিঃ এই মাহত আপুনি ভাল ফলাফল পাব। কেৰিয়াৰত ইতিবাচকতা দেখা যাব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব আৰু আপুনি এটা ভাল পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ বজাই ৰখাত সফল হ’ব পাৰিব।ঘৰত কিবা এটা শুভ কাম হোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। ঘৰখনত সকলোৱে হাঁহি আৰু সুখৰ পৰিবেশ বজাই ৰাখিব। শনি আৰু বৃহস্পতিৰ অনুকূল অৱস্থাৰ বাবে পৰিয়ালত একতা থাকিব। আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা ভাল হ’ব যিয়ে সুবিধা দিব।

মকৰ ৰাশিঃ এই মাহত আপুনি মিশ্ৰিত ফলাফল পাব। আপুনি টকা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে যদিও কিছুমান ঠাইত অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ হ’ব পাৰে। ৰাহুৰ প্ৰভাৱৰ বাবে ঘৰত অবাঞ্চিত সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।
ৰাহু আৰু বৃহস্পতি একেলগে থকাৰ বাবে পৰিয়ালত সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিবাদৰ সম্ভাৱনা আছে। পত্নীৰ লগত বিচ্ছিন্নতা হ’ব পাৰে, যিটো পিছত সমাধান হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় সমস্যাৰ সৃষ্টি নকৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

অধিক পঢ়কঃ বিয়াত দৰা কইনাই হোমৰ গুৰিত ৭ বাৰ কি কাৰণে ঘূৰে জানেনে ? জানক ইয়াৰ মহত্ব।

কুম্ভ ৰাশিঃ কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত এই মাহত আপুনি এটা ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন দেখিব। আৰ্থিকভাৱে এই মাহটো অতি কঠিন হ’ব পাৰে, শনি আৰু কেতুৰ প্ৰতিকূল অৱস্থাৰ বাবে থলুৱা লোকসকলে ধন লাভৰ ক্ষেত্ৰত বহু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত সময় আপোনাৰ বাবে ভাল নহয়। পৰিয়ালৰ সৈতে আন্তৰিক সম্পৰ্ক বজাই ৰাখিব নোৱাৰিব।

মীন ৰাশিঃ আপুনি পাৰিবাৰিক কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপুনি প্ৰেমত পৰিছে তেন্তে আপোনাৰ বিয়াৰ সম্ভাৱনা আছে। সময়ে আপোনাৰ বাবে আৰ্থিকভাৱে মিশ্ৰিত প্ৰভাৱ আনিব পাৰে। পত্নীৰ লগত ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। কেৰিয়াৰত অনুকূল ফলাফল পাব আৰু প্ৰমোচন পোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। কিছুমান প্ৰত্যাহ্বান থাকিব পাৰে, কিন্তু সেইবোৰৰ পৰা আপুনি সোনকালে ওলাই আহিব।সময়ে সকলো ৰাশিৰ বাবে মিশ্ৰিত ফলাফল আনিব পাৰে। এই ৰাশিফল ​​অনুসৰি আগন্তুক সময়ৰ পৰিকল্পনা কৰক।

অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। AssamPrime24-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment