ৰাষ্টাত পইছা হেৰাই পোৱাটো ভাল সংকেট নে বেয়া সংকেট ? দৰিদ্ৰতা অহাৰ ইংগিত নেকি?

Vastu Tips: সকলোৰে লগত নিশ্চয় এটা সময়ত বা আনটো সময়ত এনেকুৱা হৈছিল যে ৰাস্তাত খোজ কাঢ়ি থাকোঁতে হঠাতে টকা বিচাৰি পাই। বহুতে এই টকা কেতিয়াবা তুলি লৈ কোনোবা দুখীয়া মানুহক দিয়ে বা কিছুমানে তেনেকৈয়ে পকেটত থৈ দিয়ে। কিন্তু এই টকাক লৈ এতিয়াও একাংশ লোক বিভ্ৰান্ত হৈয়েই থাকে যে এই টকাখিনি তেঁওলোকে কি কৰিব? ইয়াৰ ইংগিত কি হ’ব পাৰে? গতিকে আজি আমি এই সকলোবোৰ প্ৰশ্নৰ উত্তৰ লৈ আহিছো। ৰাস্তাত পৰি পোৱা ধনৰ অৰ্থ কি জানো আহক?

ৰাস্তাত টকা পোৱাৰ অৰ্থ

ভাল খবৰ পোৱা- ৰাস্তাত টকা হেৰাই পোৱা যোৱাটোৱে ইংগিত দিয়ে যে আপুনি সোনকালে কিবা এটা ভাল খবৰ পাব।

ভগৱান আপোনাৰ লগত আছে- কোনো ব্যক্তিয়ে যদি ৰাস্তাত পৰি থকা মুদ্ৰা পায় তেন্তে তাৰ অৰ্থ হ’ল ঈশ্বৰৰ কৃপা আপোনাৰ ওপৰত। দেৱ-দেৱী আপোনাৰ ওপৰত সন্তুষ্ট আৰু অতি সোনকালে আপোনাৰ জীৱনত কিবা এটা ভাল হ’বলৈ গৈ আছে।

উন্নতৰ দিশলৈ আঙুলিয়াই দিয়ে- বাটত পোৱা মুদ্ৰাটো আপোনাৰ আগতে বহু মানুহৰ হাতৰ মাজেৰে পাৰ হৈ গৈছে, গতিকে সেই মুদ্ৰাত সেই মানুহবোৰৰ কিছু শক্তি আছে, ই এটা ধনাত্মক শক্তিৰ দৰে কাম কৰে। যদি আপুনি এই মুদ্ৰাটো আপোনাৰ লগত ৰাখে তেন্তে আপোনাৰ অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে।

শুভকামনা চিন- ৰাতিপুৱা যদি কোনো ব্যক্তিয়ে ৰাস্তাত পইচা পৰি থকা পায়, তেন্তে তাক শুভকামনা চিন বুলি গণ্য কৰা হয়। ইয়াৰ ফলত সেই ব্যক্তিজনৰ অগ্ৰগতি হয়, গতিকে এই ধন লগত ৰাখিব লাগে।

অধিক পঢ়কঃ সম্পৰ্ক ভালে ৰাখিব মন যদি উপহাৰ হিচাপে নিদিব এইবোৰ বস্তু। সন্মুখীন হ’ব দূৰ্ভাগ্যৰ !

নতুন কামৰ আৰম্ভণি- বাটত পোৱা মুদ্ৰাটোৱেও ইংগিত দিয়ে যে আপোনাৰ জীৱনত সোনকালে কিবা এটা ভাল কামৰ হ’ব। যিকোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে বা চাকৰিটোত পদোন্নতি পাব পাৰে।

পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা- পইচা ভৰ্তি পাৰ্চ পোৱা মানুহে, সেইসকল লোকে পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। ইয়াৰ লগতে ই আপোনাৰ জীৱনত সুখ আহিব বুলিও সূচায়।

হঠাৎ টকা লাভ- বাটত পৰি থকা টকা পোৱাটোৱেও মা লক্ষ্মী আপোনাৰ ওপৰত সন্তুষ্ট হোৱাৰ ইংগিত দিয়ে। সেইবাবেই হঠাৎ টকা পাব পাৰি আৰু মা লক্ষ্মীৰ কৃপাত আপুনি কেতিয়াও টকাৰ অভাৱৰ সন্মুখীন নহ’ব।

*অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। AssamPrime24-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে

Leave a Comment